Logo Gmina Kobiele Wielkie

News

News zdjęcie id 70

Radomszczański Konkurs Przedsiębiorczości 2015

Regionalna Izba Przemysłowo - Handlowa w Radomsku  zaprasza do udziału w szóstej edycji Radomszczańskiego Konkursu Przedsiębiorczości.

Ideą Konkursu jest wyróżnienie i promocja rodzimych firm, ich potencjału i dorobku oraz pobudzenie kreatywności i aktywności młodzieży szkolnej do podejmowania inicjatyw gospodarczych. Tegoroczna edycja Konkursu organizowana jest w kategoriach: Firma Rodzinna Roku, Produkt Roku (w tym Usługa Roku i Kontrakt Roku) i Biznesplan Roku.

Zgłoszone do rywalizacji przez uczniów szkół ponadgimnazjalnych  Biznesplany powinny być realne, racjonalne, adekwatne kosztowo i innowacyjne a wartość projektu będącego jego przedmiotem nie może przekroczyć kwoty 75 000,00 zł.

Produkt Roku powinien charakteryzować się m.in.: wysokim poziomem sprzedaży/realizacji, innowacyjnością, transferem wiedzy i technologii, a także wyróżniać się pod względem wpływu na promocję regionu i zasięg oddziaływania rynkowego.

W tegorocznej edycji Konkursu, potencjału szukać będziemy też w firmach rodzinnych, do których adresowana jest nowa kategoria tj. Firma Rodzinna Roku. Aplikujący do niej powinni spełniać m.in. takie kryteria jak: prowadzenie firmy o charakterze rodzinnym, jej renoma, jej postrzeganie na rynku jako przedsiębiorstwa z tradycjami, elastyczne podejście do organizacji pracy oraz potrzeb zgłaszanych przez klientów/kontrahentów, indywidualne podejście do pracowników, rodzinna atmosfera, nieformalna struktura przedsiębiorstwa.

Patronami konkursu są Prezydent Miasta Radomska, Starosta Powiatu Radomszczańskiego i ESBANK Bank Spółdzielczy.

Zwycięzcy tj. trzy firmy i troje uczestników zakwalifikowanych do drugiego etapu Konkursu otrzymują Certyfikat Laureata Konkursu w kategorii Firma Rodzinna Roku, Produkt Roku i Biznesplan Roku.

Natomiast firma i/lub uczestnik, która uzyska najwyższą ocenę Kapituły w drugim etapie Konkursu, otrzyma Statuetkę Firma Rodzinna Roku, Produkt Roku i Pakiet promocyjny oraz Statuetkę Biznesplan Roku i nagrodę rzeczową lub finansową.

Dodatkowo laureaci w kategorii Biznesplan Roku, którzy zadeklarują podjęcie działalności gospodarczej w okresie do 1 roku od rozstrzygnięcia konkursu, ESBANK Bank Spółdzielczy ufunduje nagrodę w postaci nieodpłatnego, rocznego prowadzenia firmowego rachunku bankowego – biznES Elastyczny.

Uroczyste wręczenie nagród odbędzie się odbędzie się  w dniu 18 kwietnia 2014r  w Hotelu TED w Radomsku.
          Zgłoszenia do udziału w Konkursie przyjmowane będą w Sekretariacie Konkursu w siedzibie Regionalnej Izby Przemysłowo- Handlowej w Radomsku,  ul. Kościuszki 6 pokój 210  w terminie do 25 marca 2015r.

Regulamin i dokumentacja konkursowa jest dostępna na stronach internetowych Regionalnej Izby Przemysłowo - Handlowej w Radomsku, Urzędu Miasta Radomska, Starostwa Powiatowego i ESBANKU Banku Spółdzielczego, urzędów gmin Powiatu Radomszczańskiego, mediów będących patronami konkursu, a także przekazana do innych organizacji zrzeszających lokalnych przedsiębiorców oraz szkół ponadgimnazjalnych Radomska i Powiatu Radomszczańskiego.


Serdecznie zapraszamy !
 

 Rada

Regionalnej Izby Przemysłowo – Handlowej w Radomsku

 

Formularz zgłoszeniowy

Regulamin konkursu

Oświadczenie

Firma Rodzinna Roku - ankieta

Produkt Roku - ankieta

 

Wójt gminy zaprasza

<p><strong>Henryk Więckowski</strong></p>

Henryk Więckowski

Przyjęcia interesantów:

Urząd Gminy w Kobielach Wielkich

ul. Reymonta 79
97-524 Kobiele Wielkie
tel.: 44 681-44-12
e-mail: ug@kobielewielkie.pl

Zobacz również

wersja językowa

Kalendarz

maj 2023
Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
So
Ni
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Zegar

  • :
  • :
Akceptuję

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.